Profesjonalny Serwis Akumulatorów

Serwis Gwarancyjny Akumulatorów

Oferujemy kompleksowy serwis wszystkich akumulatorów zakupionych w naszej firmie. Mamy moc której potrzebujesz, dlatego zapewniamy ekspresową pomoc w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości działania dowolnego produktu z naszej oferty.

W naszej stałej ofercie dostępne są tylko akumulatory najlepszych europejskich producentów. Dzięki wysokiej jakości produktom i rygorystycznemu podejściu do sprawności każdego egzemplarza, zapewniamy Państwu spokojne użytkowanie przez cały okres gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nie wiesz jaki akumulator wybrać? – Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego akumulatora.

Serwis Pogwarancyjny

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis pozagwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów do wszystkich zastosowań. Jeśli występuje problem z Twoim akumulatorem, nie do końca wiesz co się dzieje, a sprzedawca lekceważy Twoje zgłoszenie, przyjedź do nas. Natychmiast podejmiemy działania w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn nieprawidłowej pracy twojej baterii, oraz wskażemy najszybszą metodę rozwiązania problemu.

Masz problem z akumulatorem? – Powierz swój akumulator profesjonalistom.

Obsługa Flot

Prowadzimy profesjonalny serwis akumulatorów w pojazdach flotowych, przebywających na stałe lub tymczasowo w woj. Kuj – Pom. Jeśli nadzwyczaj cenisz niezawodność działania pojazdów Twojej floty, oraz pragniesz zminimalizować przestoje personelu, zamów obsługę flotową Twoich akumulatorów.
Korzyści dla klientów flotowych: Przedłużony okres gwarancyjny akumulatorów, wymiana akumulatora wraz z dowozem, brak stałych miesięcznych opłat, dobór akumulatora ze względu na charakter jego użytkowania.
Prowadzisz działalność ogólnopolską? – W woj. Kujawsko-Pomorskim, wysoki poziom energii masz pod kontrolą.

Diagnostyka Akumulatorów

W oparciu o ponad 25-letnie doświadczenie w branży oraz wiedzę zdobytą od producentów, oferujemy Kompleksową i profesjonalną diagnostykę wszystkich akumulatorów i ogniw wielokrotnego użytku. Specjalistyczny sprzęt stosowany przy każdym z etapów diagnostyki, umożliwia nam dokonanie ekspresowej diagnozy, często na poczekaniu.

Nie ważne, czy posiadasz 1000 akumulatorów do zasilania awaryjnego, czy tylko jeden – na łodzi, nasze usługi diagnostyczne skierowane są specjalnie do Ciebie, gdyż wierzymy, że niezawodność to klucz do Twojego sukcesu.