• 3
  • 5
  • 1
  • 2
  • 4

Profesjonalny Serwis Akumulatorów

 

Serwis Gwarancyjny Akumulatorów

Oferujemy kompleksowy serwis wszystkich akumulatorów zakupionych w naszej firmie.  Mamy moc której potrzebujesz, dlatego zapewniamy ekspersową pomoc w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości działania dowolnego produktu z naszej oferty. 

W naszej stałej ofercie dostępne są tylko akumulatory najlepszych europejskich producentów. Dzieki wysokiej jakości produktom i rygorystycznemu podejściu do sprawności każdego egzemplarza, zapewniamy Państwu spokojne użytkowanie przez cały okres gwarancyjny i pogwarancyjny.

Niewiesz jaki akumulator wybrać? - Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego akumulatora.

 

Serwis Pogwarancyjny

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis pozagwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów do wszystkich zastosowań. Jeśli występuje problem z Twoim akumulatorem, nie do końca wiesz co się dzieje, a sprzedawca lekceważy Twoje zgłoszenie, przyjedź do nas. Natychmiast podejmiemy działania w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn nieprawidłowej pracy twojej baterii, oraz wskażemy najszybszą metodę rozwiązania problemu.

Masz problem z akumulatorem? - Powierz swój akumulator profesjonalistom.
 

Obsługa Flot

Prowadzimy profesjonalny serwis akumulatorów w pojazdach flotowych, przebywających na stałe lub tymczasowo w woj. Kuj-Pom. Jeśli nadzwyczaj cenisz niezawodność działania pojazdów Twojej floty, oraz pragniesz zminimalizować przestoje personelu, zamów obługę flotową Twoich akumulatorów.

Korzyści dla klientów flotowych:  Przedłużony okres gwarancyjny akumulatorów, wymiana akumulatora wraz z dowozem, brak stałych miesięcznych opłat, dobór akumulatora ze względu na charakter jego użytkowania.

Prowadzisz działalność ogolnopolską? - W woj. Kujawsko-Pomorskim, wysoki poziom energii masz pod kontrolą.

Diagnostyka Akumulatorów

W oparciu o ponad 25-letnie doświadczenie w branży oraz wiedzę zdobytą od producentów, oferujemy Kompleksową i profesjonalną diagnostykę wszystkich akumulatorów i ogniw wielokrotnego użytku. Specjalistyczny sprzęt stosowany przy każdym z etapów diagnostyki, umożliwia nam dokonanie ekspresowej diagnozy, często na poczekaniu.

Nie ważne, czy posiadasz 1000 akumulatorów do zasilania awaryjnego, czy tylko jeden -  na łodzi, nasze usługi diagnostyczne skierowane są specjalnie do Ciebie, gdyż wierzymy, że niezawodność to klucz do Twojego sukcesu.

 

 

 

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....