Informacje o nas

Wspólnie z Państwem od 30 lat!

Już od ponad ćwierć wieku cieszymy się Państwa zainteresowaniem naszą firmą i służymy Państwu pomocą w doborze najlepszych akumulatorów. To dla nas zaszczyt i obowiązek, by za każdym razem dostarczyć produkty wysokiej jakości , spełniające oczekiwania cenowe Klienta w Polsce.

Tradycja

Już od ponad ćwierć wieku cieszymy się Państwa zainteresowaniem naszą firmą i służymy Państwu pomocą w doborze najlepszych akumulatorów. To dla nas zaszczyt i obowiązek, by za każdym razem dostarczyć produkty wysokiej jakości , spełniające Wasze oczekiwania cenowe .

Nasi klienci potrafią zapomnieć, że mają Akumulator …

Jakość

Oferujemy akumulatory tylko wypróbowanych, niezawodnych producentów. Do dystrybucji dopuszczamy tylko wysokiej jakości serie i modele. 

W  autoryzowanym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oferujemy najwyższą jakość obsługi i pełną satysfakcję w całym okresie użytkowania baterii.

Współpraca

Współpracujemy z liderami wielu branż, dostarczając specjalistyczne akumulatory i kompleksowy serwis wprost do Państwa siedziby. Oferujemy dostępne warunki i rabaty dla stałych kontrahentów hurtowych i detalicznych. Prowadzimy obsługę flot na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego.