• 1
  • 3
  • 2
  • 4
  • 5

Informacje o Firmie

 

Wspólnie z Państwem od 27lat!

Już od prawie ćwierć wieku cieszymy się Państwa zainteresowaniem i służymy pomocą w doborze najlepszego medium akumulacji energii. To dla nas zaszczyt i obowiązek, by za każdym razem dostarczać produkty najwyższej światowej jakości, spełniające oczekiwania cenowe Klienta w Polsce.

 

Tradycja

P.H. HURTOZBYT w Toruniu jest autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych rozwiązań akumulatorowych wielu producentów polskich i europejskich. Ponad 27-letnie doświadczenie w dostarczaniu systemów magazynowania energii pozwala nam zawsze dobrać optymalny produkt do Państwa potrzeb, zapewniając możliwie najdłuższy okres użytkowania przy zachowaniu najwyższych parametrów użytkowych.

Nasi Klienci potrafią zapomnieć że mają Akumulator...


Jakość

Oferujemy akumulatory tylko wypróbowanych, niezawaodnych producentów. Do dystrybucji dopuszczamy tylko wysokiej jakości serie i modele. Na miejscu oferujemy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwaranycyjny zapewniając Państwu najwyższą jakość obsługi i pełną satysfakcję w całym okresie eksploatacji akumulatora.

 

Współpraca

Współpracujemy z liderami wielu branży, dostarczając specjalistyczne akumulatory i kompleksowy serwis wprost do Państwa siedziby. Oferujemy przystępne warunki i rabaty dla stałych kontrahentów hurtowych i detalicznych. Prowadzimy obsługę flot na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego

 

 

 

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....